O nás

Spoločnosť SPORT SERVICE, s.r.o. , bola založená v roku 2007 a svojim zameraním pokračuje v tradícii výstavby športovísk s umelým povrchom všetkých typov.

Sme držiteľmi ISO: 140001, 45001 a 9001 - 2015 certifikátu na výstavbu športových stavieb, povrchov s umelým povrchom, dodávka športového vybavenia športovísk. Reg. č. osvedčenia 01-C680/2009-00256.

Pracovníci spoločnosti majú bohaté skúsenosti s výstavbou športovísk s umelou trávou , atletických dráh, detských ihrísk a mobilných a syntetických ľadových plôch.

V súčasnosti spolupracuje spoločnosť s renomovanými výrobcami a dodávateľmi umelých trávnikov, umelých povrchov a detských ihrísk ako sú JUTA, a.s. CCG, RADICI, DESSO-DLW, EDEL , CONICA Sport Surfaces a iné.

Zaoberáme sa:

Výstavbou viacúčelových a detských ihrísk, športovísk s umelou trávou a EPDM povrchov ( Tartan ), výstavbou atletických dráh a renováciou podláh telocviční a ich vybavenie, výstavbou športových hál

Ponúkame:

  • Vypracovanie projektovej dokumentácie a konzultácie s projektantom
  • Konzultácie a pomoc pri procese verejného obstarávania pracovníkom školeným Úradom pre verejné obstarávanie
  • Vedomosti a technológie overené praxou, priaznivé zriaďovacie náklady Profesionálnu a presnú prácu / doteraz sme nemali ani jednu reklamáciu na vykonanú prácu pri zhotovení diela
  • Krátku dobu výstavby /zhotovenie ihriska na kľúč do 3 týždňov /

Certifikáty

Certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001:2015
Certifikát systému manažérstva BOZP ISO 45001:2018
Certifikát systému manažérstva environmentu ISO 14001:2015

Napíšte nám. Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.

Nezáväzná cenová ponuka ZDARMA